• Tesisatçı

  Ankara tesisatçı firması olarak çalışma bölgelerimiz şunlardır. Eryaman Etimesgut Sincan Batıkent Fatih mahallesi Törekent Yenikent Sincan Organize Sanayi OSB Elvankent Bağlıca Çayyolu Yaşamkent Ümitköy Alacaatlı Konutkent Dodurga Temelli Malıköy Organize Sanayi Bölgesi Ergazi OSTİM Şaşmaz ve Gersan Sanayi Bölgeleri

 • 7/24 ulaşmak için

  0 (530) 520 44 30 -  0 (543) 953 93 13

 • Klozet Tıkanıklığı Açma, Klozet Bakım ve Onarım Hizmetleri

  klozet tıkanıklığı açma

  Başlıca Klozet Açma ile Alakalı Verdiğimiz Hizmetler:

  • Klozet açma
  • Klozet tıkanıklığı Açma
  • Makina ile Klozet tıkanıklığı açma.

   


  Klozet Tıkanıklığı Nedir Neden Oluşur Nasıl Düzeltilir?


  Klozet tıkanıklığı genellikle biriken yağ ve tozlardan kaynaklanmaktadır. Klozet açma makinesi sayesinde bu beladan kolayca kurtulabiliriz. Klozetlerin açılması işlemine başlanılmazsa zamanla konutunuza zarar ve hasar vermektedir. İşimizin uzmanı olan Özdemir tesisat sorunuzu kendi sorunlarıymış gibi benimseyip iyi, tecrübeli ve teknik donamına sahip ustalarımızın yardımıyla Klozet tıkanıklığınızı noktasal olarak kameralı cihazlarla tespit etmektedirler. Tespiti yapılmış olan gideriniz daha sonra makinayla tıkanıklık açılma işlemine geçilmektedir. Klozetlerde meydana gelen tıkanıklıkları kendi alanlarında profosyonel olan ekiplerimiz zahmetsizce kırma dökme yapmadan sadece robot makinalarla açmaktadırlar. Klozetlerde meydana gelen tıkanıklıklara karşı noktasal olarak tespiti yapılıp robot makinayla açılmaktadır. Probleminiz hallonulmadan ekiplerimiz ev ve işyerinizden ayrılmamaktadılar. Tıkalı Klozet kanallarının kırılmadan açılması atık pis su giderlerinizin temizlenmesi ve giderlerin bakım ve onarımı için Özdemir Tesisat Klozet Açma Merkezimizi arayabilirsiniz.

  DİĞER TIKANIKLIKLAR 

  Ev, iş yeri ve ortak kullanım alanlarının en büyük sıkıntılarından biri de pis su giderlerinde yaşanan tıkanıklıklardır. Lavabo tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, mutfak tıkanıklığı, banyo tıkanıklıkları, tuvalet tıkanıklıkları, yer süzgeci tıkanıklıkları, logar tıkanıklıkları, duşakabin ve küvet gider tıkanıklıkları diye sıralanan tıkanıklılarda çözüm yollarının en başında robot diye tabir ettiğimiz tıkanıklık açma makinaları ile tıkanıklığın giderilmesi gelir.

  Makina ile kırıp dökmeden ve yüzde yüz tam performan elde edilmektedir. Aksi durumlarda ise akla gelen en büyük etken bina çökmeleridir. Zamanla binaların oturmasından kaynaklanan gider borularında ezilme tıkanıklığın açılamamasında en büyük nedendir. Böyle durumlarda yapılması gereken gider borularının yenilenmesidir.

  Tüketiciler tarafından genelde tercih edilen ve kullanılan kimyasal ilaçlar bilinçsizce kullanıldığında ciddi sıkıntılara sebep vermektedir.

  Tıkanıklıklar ile ilgili her türlü arızalarınız da ve problemleriniz de 7/24 hizmet sunan Özdemir Tesisat'ı arayarak her türlü bilgi ve önerileri alabilir ve sorunlarınızı halledbilirsiniz.

   

  Bizlere iletişim numaralarımızdan 0 530 520 44 30 - 0 312 269 79 57 - 0 543 953 93 13 ve e-mail adreslerimizden tesisatozdemir@gmail.com ulaşabilirsiniz. Teknik destek ve bilgi için Ali Özdemir